Hizmet Şartları

Son Güncelleme: 19 Mart 2023


Genel

Hizmetlerimize erişerek ve bunları kullanarak, aşağıdaki şartlara ve bunlarda gelecekte yapılacak değişikliklere bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen şartları periyodik olarak gözden geçirin ve değişiklikleri not edin. Foreda, hizmetlerimizin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarardan sorumlu değildir ve kullanıcılar, hizmetlerimizin kullanımından kaynaklanan verilerin servis, onarım veya düzeltilmesi ile ilgili maliyetleri üstlenirler. İstediğimiz zaman fiyatları değiştirme ve politikalarımızı revize etme hakkımız saklıdır ve kaynaklarımızın kullanımı sırasında oluşabilecek sonuçlardan sorumlu değiliz. Lütfen hizmetlerimizi kullanarak Hizmet Şartlarımızı otomatik olarak kabul ettiğinizi unutmayın. Hizmet Şartlarımızda yapılacak herhangi bir güncelleme sizin sorumluluğunuzdadır ve büyük değişiklikler olması durumunda bilgilendirileceksiniz. Hizmetlerimizin yasa dışı kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu değiliz.


Ödemeler

Foreda'dan ürün alırken ilandaki fiyatı ödemeniz gerekmektedir ve önceden belirlenmiş bir indirim kodu verilmedikçe indirim veya bedava ürün sağlanmayacaktır. Ürünleri yalnızca resmi web sitelerimizden ve platformlarımızdan satın almalısınız ve bir dış kaynaktan satın almaya çalışırsanız ve dolandırılırsanız sorumlu değiliz. Adınıza verilen bilgileri kullanarak veya birinin tam izniyle ödemeyi tamamlamanız gerekir.

Ödemeler Papara (sadece Ebubekir Öz adına kayıtlı hesap olmalı), IBAN (sadece Fatoş Öz adına kayıtlı hesap olmalı) veya sanal pos (website) üzerinden yapılmalıdır. Aksi halde lisansınız olmayabilir ve böyle bir durumda ödediğiniz ücretten sorumlu olmayacağız.


İade

Satın aldıktan sonra alacağınız dosyalar anında indirilebilen dijital dosyalardır. Hazır ürünler için hiçbir koşulda iade alma hakkınız yoktur.

Ödeme yapmak için başka birinin bilgilerini kullanırsanız, bundan siz sorumlu olursunuz.


Telif Hakkı ve Kısıtlamalar

Metin, grafikler, logolar, resimler ve yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Foreda'da bulunan içerik ve materyaller Foreda'ya aittir veya Foreda'ya lisanslanmıştır ve telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Foreda'nın açık yazılı izni olmaksızın, Foreda üzerindeki herhangi bir içeriği veya materyali kullanma veya dağıtma yetkiniz yoktur. Herhangi bir izinsiz kullanım yasal işlemle sonuçlanabilir.

Pazarlama çizimlerinin, ekran görüntülerinin ve çizimlerin yalnızca Foreda'dan satın aldığınız ürünü tanıtmak için kullanılmasına izin verildiğini unutmamak önemlidir. Sanat eserinin başka herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır ve Foreda, eserin doğru şekilde kullanıldığından emin olmak için gerekli önlemleri alma hakkını saklı tutar.

Ürünlerimizi veya bunların bir kısmını başkalarına satmanıza, kiralamanıza veya dağıtmanıza izin verilmez.


Veri Toplama

Foreda'yı kullandığınızda, IP adresiniz ve e-postanız gibi verileriniz toplanabilir ve saklanabilir. Bir şey satın alırsanız e-postanız, ödeme, fatura ve kişisel bilgileriniz gibi daha fazla veri toplanabilir.

Bilgilerinizin toplanmasını istemiyorsanız Foreda'yı kullanmayın. Kullanmaya devam ederseniz verileriniz toplanacaktır.


Gizlilik Politikası

Foreda'ya erişirseniz, Türk internet hukukuna uymayı kabul etmiş olursunuz. Yasalara katılmıyorsanız siteyi kullanmayınız.

Çerezleri kabul etmeniz istenebilir. Bunları kabul etmek istemiyorsanız Foreda'yı kullanmayın.

Foreda Discord Sunucusuna katılmanız gerekiyorsa, en az 13 yaşında olmalısınız. Daha gençseniz, sunucudan yasaklanırsınız ve destek almazsınız.


Veri İhlali

Bir veri ihlali olması durumundan Foreda sorumlu değildir ve ihlal edilen verilerinizin geri alınması için tazminat veya destek alma hakkınız yoktur.


Web Sitemizde ve/veya Ürünlerimizde Değişiklikler

Foreda, web sitesinde veya ürünlerimizde dilediği zaman size bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu, hizmetlerin geçici veya kalıcı olarak askıya alınmasını veya durdurulmasını içerebilir. Bu tür değişikliklerden sorumlu tutulamayız.


Destek

Foreda'dan bir şey satın aldığınızda, satın alma tarihinden itibaren 30 güne kadar destek alırsınız. Bu destek, genel soruları yanıtlamak için yönergeler içerir.

Foreda'dan kaynaklanan hatalar dışında destek sağlama hakkımız saklıdır.

Foreda, kendi değişikliklerinizden kaynaklanan hatalardan sorumlu değildir.

Ürün ve/veya hizmette bulunan hataları bildirmek müşterinin sorumluluğundadır.

Destek almak için Discord sunucumuzdan istekte bulunmanız gerekmektedir.

Foreda, ürünlerin özelliklerinde/işlevlerinde hata düzeltmeleri, güncellemeler ve iyileştirmeler yapabilir ve belirli özellik veya işlevleri değiştirebilir veya silebilir. Güncellemeleri kendiniz yapmanız gerektiğini ve Foreda'nın herhangi bir güncelleme yapmak zorunda olmadığını kabul etmektesiniz.


Sorumluluk Reddi

Foreda, hizmetimizin herhangi bir bölümünü kullanırken oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir. Bu, cihazınıza bulaşabilecek virüslerin, hataların veya diğer zararlı unsurların neden olduğu hasarları içerir. Cihazınızın bu tür unsurlara karşı korunmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Foreda, hizmetlerimizden herhangi birinin kullanımından doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. Bu, hizmetlerin uygunsuz kullanımı, kötüye kullanılması veya kötüye kullanılmasından kaynaklanan her türlü zararı içerir. Hizmetlerin güvenli ve uygun bir şekilde kullanılmasından yalnızca siz sorumlusunuz.

Foreda, kendisi tarafından sağlanmayan herhangi bir dış kaynağın kullanımından doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Foreda, kendisi tarafından sağlandığı yanlış bir şekilde iddia edilen herhangi bir dış kaynağın kullanımından doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Yetkisiz bir kaynaktan satın alınan herhangi bir hizmetin kullanımından doğabilecek zararlardan Foreda sorumlu değildir.

Foreda, hizmetlerimizden herhangi birinin uygunsuz kullanımından veya değiştirilmesinden doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. Hizmetlerin doğru ve güvenli bir şekilde kullanılmasını ve değiştirilmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Foreda, herhangi bir hizmetimizin herhangi bir üçüncü şahıs yazılım veya donanımıyla birlikte kullanılmasından doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. Herhangi bir üçüncü taraf yazılım veya donanımın hizmetlerimizle uyumlu olmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Foreda, hizmetlerimizin herhangi birinin sizin veya üçüncü bir tarafça değiştirilmesinden veya tahrif edilmesinden doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Foreda, hizmetin herhangi bir bölümünü veya hizmete erişimi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Foreda herhangi bir kişinin lisansını iadeli veya bedelsiz olarak ve herhangi bir sebep veya soruşturma olmaksızın askıya alma hakkını saklı tutar.

Hazır ürünler münhasır değildir ve birden fazla kişiye satılabilir.


Garanti

Basit bir ifadeyle, Foreda ürünleri için herhangi bir garanti sağlamaz ve tüm ürünler hiçbir garanti olmaksızın "OLDUĞU GİBİ" ve "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" sunulur. Foreda, ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri gibi yasalar tarafından ima edilenler dahil olmak üzere tüm garantileri reddeder. Foreda, web sitesinin/ürünlerin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını, başka yazılımlarla çalışacağını, kesintisiz çalışacağını, hatasız olacağını veya herhangi bir kusuru düzelteceğini garanti etmez. Ayrıca, web sitesi aracılığıyla sağlanan herhangi bir bilgi veya içeriğin doğruluğunu, güvenilirliğini veya güncelliğini garanti etmezler. Ayrıca Foreda, web sitesinin, sunucularının, içeriğinin veya e-postalarının zararlı bileşenler içermediğini garanti etmez.


Diğer

Foreda'yı kullanarak, Hizmet Şartlarımızın öncelikli olduğunu ve başka herhangi bir sözleşme veya anlaşmanın yerini alamayacağını kabul edersiniz.

Hizmet Şartlarımızı ihlal ederseniz, sonuçlarını istisnasız kabul etmelisiniz. Şartlarımızı ihlal etmenizi mazur gösterecek herhangi bir feragat kabul etmeyeceğiz.


Çözüm

Foreda'yı kullanmadan önce tüm şartlarımızı okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olun. Bir terimle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bir temsilci ile iletişime geçin. Hizmetimizi kullanmaya devam etmek, şartlarımızı kabul ettiğinizi gösterir.